Fotografie z roku 2007
EN | CZ

Životopis autora

Přihlášení
Jméno
Heslo
Statistika webu | Email

Marcus du Sautoy (GBR)

* 26.08.1965

Marcus Peter Francis du Sautoy OBE FRS (/dʊˈsoʊtɔɪ/; born 26 August 1965)[6] is a British mathematician, author, and populariser of science and mathematics. In 1996 he was awarded the Title of Distinction of Professor of Mathematics at the University of Oxford and in 2008, he was appointed to the Simonyi Professorship for the Public Understanding of Science and a fellowship at New College. He was formerly a fellow of All Souls College, Oxford and Wadham College, Oxford. He was previously President of the Mathematical Association, an Engineering and Physical Sciences Research Council (EPSRC) Senior Media Fellow, and a Royal Society University Research Fellow.

 

KNIHKUPECTVÍ

Academia internetové knihkupectví nakladatelství Academia
Bookfayre britské knihkupectví, nabízející anglicky psané knihy českým zákazníkům. Knihy jsou odesílány pomocí české pošty na dobírku. Nabídka je prakticky totožná s nabídkou na britském trhu.
Dobré knihy dobré knihy pro každého
Karolinum internetové knihkupectví
Kosmas knihkupectví Kosmas
Levné učebnice původní nabídka učebnic pro vysoké školy se před 2 roky výrazně rozšířila o další odbornou literaturu ze všech oblastí a dále také o beletrie.
Luxor největší knihkupectví v ČR
Megaknihy knihy za jedny z nejvýhodnějších cen
Oikoymenh internetové knihkupectví filosofické a theologické literatury
Studentcentrum knihkupectví zaměřené zejména na humanitní literaturu