Anubis
EN | CZ

Životopis autora

Jméno
Heslo

Mark Galeotti (GBR)

* 00.00.1965 (59 let)

Profesor Mark Galeotti je odborník na ruské bezpečnostní otázky, úspěšný autor a častý komentátor v médiích. Vede poradenskou společnost Mayak Intelligence, je čestným profesorem na School of Slavonic and East European Studies na prestižní University College London a spolupracuje s řadou think tanků a vědeckých institucí včetně Ústavu mezinárodních vztahů v Praze.

Byl vedoucím katedry historie na Keele University, profesorem globálních záležitostí na New York University, vedoucím výzkumným pracovníkem na britském ministerstvu zahraničí a hostujícím profesorem na Rutgers University, Karlově univerzitě a Moskevském státním institutu mezinárodních vztahů. Je autorem více než 25 knih, z nichž čtyři byly dosud přeloženy do češtiny nebo slovenštiny.

KNIHKUPECTVÍ

Bookfayre britské knihkupectví, nabízející anglicky psané knihy českým zákazníkům. Knihy jsou odesílány pomocí české pošty na dobírku. Nabídka je prakticky totožná s nabídkou na britském trhu.
Dobré knihy dobré knihy pro každého
Karolinum internetové knihkupectví
Kosmas knihkupectví Kosmas
Levné učebnice původní nabídka učebnic pro vysoké školy se před 2 roky výrazně rozšířila o další odbornou literaturu ze všech oblastí a dále také o beletrie.
Luxor největší knihkupectví v ČR
Megaknihy knihy za jedny z nejvýhodnějších cen
Oikoymenh internetové knihkupectví filosofické a theologické literatury
Studentcentrum knihkupectví zaměřené zejména na humanitní literaturu
Studovna internetová část knihkupectví Portál, Jindřišská ul, Praha